Logo i dopisek

Rewolucja w odchudzaniu Informacje i rezerwacje: 662 035 695 | 512 295 646 | kontakt@rewolucjawodchudzaniu.pl

Testy metaboliczne DNA

Zmagasz się z problemem otyłości, nadwagi, stosujesz diety, które nie pomagają lub pomagają tylko na chwilę? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czemu jedni mogą jeść wszystko i udaje im się nie tyć? A może dieta, dzięki której chudną Twoje koleżanki Tobie nie pomogła? Co powoduje, że waga stoi, mimo że obniżasz kaloryczność spożywanych posiłków? Otóż każdy człowiek jest inny, posiada inne cechy, każdy z nas ma inne geny, inny metabolizm. To właśnie tu znajduje się odpowiedź, dlaczego czasami tyjesz jedząc określone produkty, a spożywając inne – nie. Spróbujmy zajrzeć w głąb Twojego ciała, poznać indywidualne geny i metabolizm, co pomoże zrozumieć Twój organizm i dopasować dietę, która będzie dla Ciebie najlepsza. Dzięki analizie DNA można stworzyć indywidualny program diety oraz ćwiczeń dopasowany tylko dla poszczególnej osoby. Jest to raport szczegółowo opisujący działanie Twojego metabolizmu. Raport, który opiera się na analizie próbki Twojego DNA i danych przekazanych przez Ciebie takich jak wzrost, waga, i płeć. Nasze podejście do kontroli wagi jest oparte na najnowszych osiągnięciach nauki, w tym na wynikach badań klinicznych. Naszym celem jest pomóc Ci stracić wagę w najbardziej skuteczny i efektywny sposób, dopasowując dietę i program ćwiczeń dla Twojego indywidualnego metabolizmu.

Osiągamy ten cel przez analizę materiału DNA:
  • Jak twoje DNA wpływa na masę ciała i metabolizm
  • Które markery genetyczne były testowane oraz jakie były wyniki testów dla tych markerów
  • Jak można wykorzystać wyniki do osiągnięcia celów kontroli wagi

Z naszą pomocą możecie Państwo rozpocząć podróż w kierunku uzyskania zdrowszego życia. W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która we współpracy z naszym amerykańskim partnerem firmą Genovive oferuje tego typu serwis.

Starannie zaprojektujemy dietę i program ćwiczeń fizycznych uwzględniając Państwa indywidualny metabolizm oparty na znajomości Państwa profilu genetycznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa pytania w Centrum Medycznym LEDA MED przy ul. P.O.W 14 w Grójcu, pod numerem tel. 662-035-695, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.