Logo i dopisek

Rewolucja w odchudzaniu Informacje i rezerwacje: 662 035 695 | 512 295 646 | kontakt@rewolucjawodchudzaniu.pl

Kriolipoliza - Rewolucja w odchudzaniu!

Marzysz o zgrabnej sylwetce, chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Co powiesz na to, aby wcisnąć się w ubrania, o których już dawno zapomniałeś? Co myślisz o tym, aby pozbyć się nieprzyjemnych fałd tłuszczu? Pomyśl tylko, jak bardzo Twoje życie może się zmienić, gdy tylko zrzucisz tych kilka kilogramów… Jak bardzo Twoje samopoczucie poprawi się, gdy przeglądając się codziennie rano w lustrze, zobaczysz szczupłą, świetnie wyglądającą osobę? Wyobraź sobie, jak zareagują Twoi najbliżsi i znajomi, gdy zobaczą Cię odchudzonego! No tak, pomyślisz, pięknie by było, ale przecież próbowałem. Głodowe diety cud, trochę ćwiczeń na siłowni, wszystko bez efektu. We wszystkim ciężko wytrwać przez dłuższy okres. A co, gdyby istniał inny sposób? Bez męki i wyrzeczeń. Metoda, której efekty są widoczne naprawdę szybko? Coś naprawdę skutecznego i bezpiecznego, bez skutków ubocznych? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest prawdziwa rewolucja w odchudzaniu. To naukowe podejście do bardzo znanego i irytującego problemu. Metoda ta nosi nazwę kriolipolizy i jest wykonywana jedynie w kilku największych miastach w Polsce. Dzięki nam, możesz z niej skorzystać również w Grójcu i Piasecznie. Bez wysiłku, bez wyrzeczeń.

Jak to działa?

System stosuje zasadę kriolipolizy. Jest to nowatorska technika służąca do zlokalizowanej, nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez poddanie jej długotrwałemu działaniu niskiej temperatury. Skutkiem działania systemu LipoCryo jest nekroza komórek tłuszczowych, a w jej następstwie znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonuje się w obrębie brzucha, ud, grzbietu, czy ramion. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów , melanocytów itp. Jest to bezpieczna i sprawdzona metoda, przeznaczona zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Ile to kosztuje?

1 przyłożenie - 199zł, 4 - 699zł. Ilość potrzebnych „przyłożeń” zależy od grubości tkanki tłuszczowej. Na przykład w przypadku brzucha stosuje się od 1 do 6 przyłożeń, w zależności od potrzeb naszego Klienta.

Zobacz jak wygląda zabieg

Wykorzystujemy najnowsze urządzenia

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Czas trwania zabiegu jest ustawiony automatycznie w zależności od grubości warstwy tłuszczu w miejscu poddanemu działaniu zimna. Skutkiem zabiegu jest utrata znacznej ilości tłuszczu. Pełny rezultat widoczny jest już po upływie kilku tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna .

Prezentowane rezultaty są indywidualne dla każdej osoby a co za tym idzie nie ma gwarancji otrzymywania identycznych wyników.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • Choroba Raynauda
  • Krioglobulinemia
  • Pokrzywka
  • Ciąża
  • Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
  • Miejscowe zaburzenia krążenia
Zabieg wykonywany jest od 18 roku życia. Przeczytaj więcej o zabiegu w gazecie „Nad Wisłą” na stronie 10 (numer 463) oraz 12 (numer 466).

Więcej informacji

Zobacz artykuł na temat kriolipolizy