Logo i dopisek

Rewolucja w odchudzaniu Informacje i rezerwacje: 662 035 695 | 512 295 646 | kontakt@rewolucjawodchudzaniu.pl

Dlaczego skóra traci jędrność i z wiekiem jest mniej sprężysta?

Za sprężystość i dobry wygląd skóry odpowiadają włókna kolagenowe. Początkowo wytwarzane w fibroblastach kolagen i elastyna są dobrej jakości, a proces ich zużycia przebiega w tym samym tempie co proces produkcji. Wszystko zmienia się niepostrzeżenie około 25. roku życia, a po trzydziestce popyt przewyższa podaż. Kolagen jest coraz twardszy i mniej elastyczny, gorzej też zatrzymuje wodę. Tkanka łączna skóry traci sprężystość, zaczyna wiotczeć. Powstają zmarszczki.

Około 40. roku życia oba procesy starzenia: zewnętrzny i wewnętrzny łączą się na naszą zgubę, a zmarszczki stają się już głębokie i są trudne do zlikwidowania. Na szczęście można spowolnić ten proces. W jaki sposób? Relaksuj się, rzuć palenie, nie zapominaj o piciu wody i używaniu odpowiednich kosmetyków. Co jeszcze można zrobić?

Venus Swan to nieinwazyjny zabieg, który łączy w sobie wielobiegunowe fale radiowe (RF) i impulsy magnetyczne w technologii (MP)². Ta unikalna kombinacja pozwala na bezpieczne i bardzo głębokie działanie, które ma na celu wniknięcie przez wszystkie warstwy skóry i rozgrzanie jej od wewnątrz, co pobudza do wytwarzania nowego kolagenu i produkcji nowych włókien elastynowych poprawiając napięcie skóry. Sprawia to że zabiegi są bardzo skuteczne, komfortowe i nie wymagają skalpela, ani zastrzyków.

Cena specjalna na sierpień: 6 zabiegów na TWARZ, PODBRÓDEK I SZYJĘ tylko 1200zł. Zaufaj profesjonalistom.